Hayallerine Bir Müşteri Uzaktasın
Dijital Pazarlama Zone Hayatınızı Nasıl Değiştirecek?
Krizi Fırsata Çeviren Kişiler Her Zaman Kazanır
başkalarından farkın olmalı
✦İnternetten gelir elde etmek ve kendi işinin patronu olmak gerçekten abartıldığı kadar zor mu?
✦Bunun için üniversite okumana veya zengin olmana gerek olmadığını söylesem..
✦Biliyorum bu zamana kadar birçok iş denedin ve çoğunda başarılı olamadın ve internetten para kazanmanın şans işi olduğunu düşünüyorsun.
'Diğerleri şanslıydı, çevreleri vardı, paraları vardı, aileleri anlayışlıydı..' bunları sürekli olarak içinden geçirdiğini biliyorum, çünkü ben de öyleydim. Peki ya:

Peki Ya Gerçekten Başarmanın Bir Yolu Varsa
-Öncelikle paraya olan bakışımızı değiştirmemiz gerekiyor-

Para Sizin İçin Ne İfade Ediyor?

Sizin için para, uğruna hayatınız boyunca çalıştığınız, üniversitelere gittiğiniz, sürekli olarak efor sarfederek elde etmeye çalıştığınız bir şey mi? Yoksa zamanınız karşılığında size verilen bir ücret mi?

İşin Doğrusu Para Tek Bir Şeyi Takip Eder: Sorun Çözen Değerler

Kendi işinizi de kursanız başka birinin yanında da çalışsanız tek bir element ile doğru orantılı olarak para kazanırsınız: Yaptığınız şeyin o şirket veya kişilerin sorunlarını çözebilme yetisi!

Söylemesi Acı Olsa Da Bir Temizlik Görevlisi, Bir Doktordan Daha Az Maaş Alır

Maalesef bu böyle çünkü temizlik görevlisinin yapabildiği işi yapabilecek binlerce kişi varken doktorların yaptığı işi yapabilecek insan sayısı azdır. Dolayısı ile katılan değer ve çözülen sorun büyüktür. Bu aslında bizi tek bir noktaya götürüyor:

Daha Çok Para Kazanmanız İçin Daha Büyük Sorunlar Çözmelisiniz

Aslında bütün mesele de burada başlıyor. Benim ve benim gibi bir çok genç insanın yaşı ile orantısız para kazanmasının arkasında yatan sebep çok zeki olmamız, girişken olmamız veya atikliğimiz değil; kendimizi daha büyük sorunlar çözmeye odaklamış olmamız.

Peki Biz Hangi Büyük Sorunu Çözüyoruz?

Kapınızın önündeki dükkan, geçen gün önünden geçtiğiniz giyim mağazası, Instagram'da önünüze çıkan butik, baklava almak istediğiniz tatlıcı, Trendyol'da gördüğünüz e-ticaret mağazaları.. Bu işletmelerin kazancını 2-3 katına çıkartma gücünüz olsa hayatınız tam olarak nasıl değişirdi? 100.000 TL kazancı olan bir firmanın aylık gelirini 300.000 TL yaptığınızda sizinle 2.000 TL'nin pazarlığını yapar mıydı?

Biz Bunu Nasıl Yapıyoruz?

Şimdi 'bu kadar basitse onlar neden yapmıyor?' diyeceksiniz. Elbette bu kadar basit değil, öğrenmeniz gereken bir çok teknik konu olacak. Fakat işletmelerin asıl sorunu bunları yapabilecek insan sayısının azlığı. Çünkü henüz üniversiteler ve diğer geleneksel eğitim kurumlarında Dijital Pazarlama öğretilmiyor. Haliyle piyasadaki bu boşluk bu mesleği daha da değerli hale getiriyor. Bu konuları internetten aylar boyu çalışma ile öğrenebileceğiniz gibi Dijital Pazarlama Zone gibi eğitimlerle kısa sürede de öğrenebilirsiniz.

Ben Başarabilir Miyim?

Dijital Pazarlama Zone'a siz bu yazıyı okurken yüzlerce insan katılmış durumda -herbiri ile eğitimde tanışacaksınız.-. Öğrencilerimizin kimisi 17 kimisi 29 yaşında, kimisi daha önce hiç sosyal medya tecrübesi olmayan kimisi ise teknolojiye hakim insanlar. Bu gün bu işe devam etmek isteyenlerin her biri müşterilerini bulmuş ve sistemlerini kurmuş durumda. Aşağıda 10.000+/aylık kazanca ulaşan bazı öğrencilerimizin videolarını görüyor olacaksınız.

Aylık Ne Kadar Kazanabilirim?

Bu tamamen sizin çalışmanıza ve bu işe ayıracağınız süreye bağlı olsa da yine de size eğitimdeki insanlardan örnek vereceğim. Burak aynı zamanda üniversite okuduğu için sadece 3 müşteriye hizmet verecek kadar zaman ayırdığı için kendisi 10.000 bandında sabit kaldı, fakat Mert Ayhan ise tüm yoğunluğunu (20 yaşında olmasına rağmen) Dijital Pazarlama ajansına verdi ve bugün aylık 50.000 TL kazanmasını sağlayan bir ajans kurdu. Siz eğitimi aldığınızda kendisi 100.000 TL bandına çıkmış olur, kendisinden teyit etmeyi unutmayın :). Dolayısı ile kazancınız tamamen sizin vaktiniz ve enerjinize bağlı.
Bizi Güçlü Kılan Şey Başarısızlıklar Fakat Amerika'yı Yeniden Keşfetmeye Gerek Yok!
Yaşadığım onlarca deneyim ve hatadan sonra başarıya ulaşmanın mutluluğunu yaşıyorum.
Yaşadığım bu deneyimleri sizler ile paylaşarak sizlerin de bu hataları yapmasına engel olmayı amaçlıyorum. Sizin gibi yüzlerce insanın hayatı değişti ve değişmeye devam ediyor. 
Ben Kimim?
Yaşadığım toplum bana hayatta her zaman engel olacak sebeplerin olacağını ancak her zaman bu engelleri düşünerek yaşamanın mümkün olmadığını öğretti
Türkiye'de Ankara Hukuk kazandım, aynı sene burs kabul edilince Çin'e üniversite okumaya gittim. 

Çince hazırlık sonrası bölümümü politika olarak değiştirmek istediğim için bursum kesildi ve okul ücretini karşılayabilmek adına o yaz Çin'de 3 işte çalıştım. Bundan ötürü Türkiye'ye o sene gidemedim. Sonraki sene tüm derslerimi geçmiş olmama rağmen aynı zamanda sürekli işlerde çalışıyor olmak beni çok yıprattı. 

Üniversite eğitiminin hayatıma katkısından ziyade fazlası ile olumsuz olduğunu görünce kendim bir şeyler yapmak istedim. O dönemde Çinli bir arkadaşımla İngilizce kursu açtık fakat yabancı olmam dolayısı ile işletme lisansında çok zorlandım. Çin'de daha fazla yapamayacağımı düşünüp farklı ülkelerdeki üniversitelere başvurdum. Hollanda'dan kabul alınca Hollanda'ya geldim ve 6 aylık iniş çıkışlar sonrası ilk Dijital Pazarlama müşterimi bulup şirketimi kurdum.

2,5 senenin sonunda ise iki tane Dijital Pazarlama (Dreative Media, Fellow Lemon) ve bir tane de e-ticaret şirketi kurdum ve bunları yönetiyorum. Merak edenler için yolculuğum kısaca böyle.

Her ne kadar farklı alanlarda girişimim olsa da hepsinin merkezinde Dijital Pazarlama bulunuyor. Bu sebeple her fırsatta ve her videomda Dijital Pazarlama'nın önemini vurguluyorum.

Aşağıda hem Dijital Pazarlama'nın size açacağı kapıları gösteren ekran fotoğrafları hem de daha önce eğitimi ve danışmanlığı alan insanların videolarını göreceksiniz. Eğer benimle ilk tanışmanız ise Youtube ve Instagram kanalımda paylaştığım videoları izlemenizi öneririm, eğer onları kendi adınıza faydalı bulduysanız bu eğitimin de kesinlikle vaad ettiğini sağlayacağından emin olabilirsiniz. Eğer paylaştığım içerikler size hitap etmiyorsa, muhtemelen bu eğitim de sizi tatmin etmeyecektir.

Ayda Ekstra 10.000 TL Kazandığınızda Hayatınız Nasıl Değişirdi ?
Kurduğunuz  ajans içerisinde çalışanlarınızın görevlerini yaparken sizin tek görevinizin müşteriler ile görüşmek ve raporları iletmek olduğunu ve siz olmasanız dahi işleyen bir sistem kurduğunuz için kazanmaya devam ettiğinizi düşünmek ne kadar güzel değil mi ?

Üstelik böyle bir hayata atılmak için tek yapmanız gereken şey seçim yapmak!
Bugün Yüzlerce İnsanın Hayatı Değişti, Peki Siz Bir Sonraki Başarı Hikayemiz Olmak İstemez Misiniz?

6 Haneliler Klübümüzle Tanışın 

Eğitim ile aylık 10.000 TL barajını geçenler

Berke Derelioglu - berkederelioglucom
(Girisimdi Ajansını Kurdu, bir çok önde gelen markanın dijital pazarlaması, ajansına emanet)

 Mert Ayhan - mertayhancom
(Funnel Sistemleri Uzmanı - Mert Ayhan markasının sahibi
Eğitim ile 5 ayın sonunda aylık 50.000 TL+ kazanca ulaştı)

Oğuz Turan - oguz.turann
(Picear.com Kurucu Ortağı
2,5 ayda Dijital Pazarlama ajansı ile 10.000 TL barajını geçti ve şu anda önde gelen bir şirketin kar ortaklığını yapıyor)

 Emirhan Sezen - emirhansezen_
(Seizen Medya Kurucusu, eğitimde bulunan stratejiler ile 1,5 ay gibi bir sürede 5 müşteri ile anlaştı. Şu anda Türkiye'nin önde gelen gıda firmalarının dijital pazarlamasını yapıyor)

Onlar da sizin gibi bu sayfadan geçerek başladılar, diğerlerinden tek farkı aşağıdaki butona basmaları oldu. Şimdi sıra sizin seçim yapmanıza geldi:

Ece 
(Yakaladığı fırsatı çevresindeki arkadaşları ile en iyi değerlendirenlerden, şu an ajansı ile 3 işletmeye hizmet veriyor)

 Burak Unkun 
(Bir yandan öğrenciliğe devam ederken bir yandan boş vakitlerini değerlendirmek adına katıldığı eğitim sayesinde şu anda 7 işletmeye hizmet veriyor)

Burak Kılıç - burakklcna
(Hukuk okurken atıldığı dijital pazarlama serüveninde 4 ayda finansal özgürlüğünü sağlayabileceği bir ajans kuran Burak şu anda hem okulunu okuyor hem de şirketini büyütüyor)

 Ferhat Yıldız - ferhat_yildiz0
(Henüz 17 yaşında, Dijital Pazarlama ile başlayan serüvenine hem ajansı ile devam ediyor hem de Shopify ile e-ticaret dünyasında ilerliyor. Başkalarının hayal ettiği hayatı daha 17 yaşında yaşıyor.)

Dijital Pazarlama Zone
Dijital Pazarlama Zone
A'dan Z'ye Dijital Pazarlama Eğitimi + Sürpriz Bonuslar
Sizi Neler Bekliyor?
85+ Adet Güncel Eğitim Videosu
Dijital Dünya her geçen gün değişen ve gelişen bir dinamiğe sahip. Bu yüzden aldığınız eğitimlerin de aynı şekilde gelişiyor olması çok önemli.

Dijital Pazarlama Zone sürekli kendini geliştiren ve yeni modüllerle desteklenen bir yapıya sahip. Facebook reklamları, Ajans kurulumu, Satış eğitimi, Müşteri İlişkileri Yönetimi, Sistem Kurulumu, Funnel Oluşturma, Potansiyel Müşteri Bulma ve daha bir çok başlık eğitim içerisine dahildir.
2 Haftada Bir Canlı Zoom Yayını
Gideceğiniz yolu bilseniz dahi yalnız başınıza gitmenin zorluklarını biliyoruz. Bu yüzden her iki haftada bu işe gönül vermiş herkesin söz hakkının olduğu zoom yayınları yapıyoruz. Sizden 2-3 ay ileride olanların ulaştığı yerleri görmek ve tecrübelerini dinlemek çok önemli.

Yapılan tüm Zoom görüşmelerini panele yüklüyoruz, bu sayede bu güne kadar olan hiçbir görüşmeyi kaçırmamış olacaksınız.
7/24 Canlı Destek
Üniversite hayatımda çok iyi öğretmenlerden ders aldım, fakat sorularım hiç bitmedi. Ders içerikleri ne kadar iyi olsa da anlık soru sorabileceğiniz insanlar olması gerektiğine inanıyoruz. Bu yüzden sürekli soru yöneltebileceğiniz bir ekibe sahibiz. 
Hackbook  - 
E-Ticaret Algoritmaları
Bugüne kadar onlarca e-ticaret firmasına hizmet verdim, Facebook reklamlarına milyonlarca dolar para harcadım, her butonu defalarca deneyimledim. Hazrıladığım Hackbook kitabında ise e-ticaret firmalarının ürün testi sürecinde atacağı adımları nasıl atmaları gerektiği ve hangi verilere göre karar vermesi gerektiğini adım adım anlattım.

Özellikle e-ticaret alanında ilerleyeceklerin başucu rehberi olacak :)
Hollanda'da Zirveye Katılma İmkanı
Hollanda'da Zirveye Katılma İmkanı
Eğitim içerisinde senelik 100.000+ TL ve üzeri kazananlar Hollanda'da düzenlenecek zirveye ücretsiz katılım hakkı kazanacak.
1 AY İÇERİSİNDE HAYATINIZIN DEĞİŞECEĞİNİ BİLSENİZ BUNUN İÇİN NELER YAPARDINIZ?
ŞİMDİ SİZ DE
Büyük İndirimden Faydalanabilirsiniz
PARA İADE GARANTİSİ
Riskinizi sıfıra indirmek istiyoruz. Bu sebeple eğer satın aldığınız şeyden memnun kalmazsanız 3 gün içerisinde paranızı iade ediyoruz!
Eğitimin İçerisindeki Modüller
 • GİRİŞ
        Eğitime Hoş Geldiniz (4:28)
​        Benim Dijital Pazarlama Yolculuğum (9:39)
​        İş Modeli Hakkında (25:02)
 • ŞİRKETİNİZİ DOĞRU KONUMLANDIRMA
       Fırsat Ve Rahatlatma Teklifleri (15:24)
​       Bir Nişi Nasıl Domine Edersiniz (20:38)
​       İş Sahipleri Tarafından Nasıl Ciddiye Alınırsınız (22:08)
 • SERVİSLERİNİZ
​      Sonuç Elde Edilebilecek Platformlar (12:16)
​      Paket Teklifleriniz Olmalı Mı? (9:20)
​      Servis Listenizi Nasıl Seçersiniz? (11:32)
​      Paralı Reklamlar İçin Hizmetinizi Ücretlendirme (11:03)
      ​Sosyal Medya Hizmetinizi Ücretlendirme (12:44)
 • ÖDEME ALMA SİSTEMİNİZİ NASIL OLUŞTURURSUNUZ
​      Kontratlar ve Anlaşmalar (7:57)
​      Nasıl Ödeme Alacağız (6:12)
​      Müşteriye Son İmza Nasıl Attırılmalı (5:22)
​      Kontrat - PDF
 • SATIŞ ÖNCESİ
​      Doğru Müşteri vs Yanlış Müşteri  (9:18)
​      Tam Kapasiteyi Anlamak (17:42)
      ​Potansiyel Müşteri 101 (19:11)
 • SATIŞ
​      Soğuk Aramaların Anatomisi  (7:19)
​      Satışların Arkasındaki Bilim  (11:17)
​      Soğuk Aramalar Basit   (9:33)
​      Kendi Satış Metninizi Nasıl Oluşturursunuz  (8:06)
​      İtirazları Anlama ve Başa Çıkma  (7:05)
​      Bekçilerle Başa Çıkma  (8:27)
​      Takip Eden Satışlar (8:00)
​      Durum Tespit Süreci  (14:14)
​      Sonsuz Satışın Formülü  (14:38)
​      Soğuk Aramalar İçin Taslak - PDF
​      Satış Toplantısı Konuşma Taslağı Keşif Randevusu - PDF
​      Satış Toplantısı Konuşma Taslağı Paralı Trafik - PDF
​​      Satış Toplantısı Konuşma Taslağı Sosyal Medya/İçerik - PDF
 • MÜŞTERİLERE SONUÇ GÖTÜRME
​      Sonuçların Arkasındaki Bilim  (22:25)
​      Değer Merdiveni  (11:46)
​      Başarı Nedir  (11:37)
​      İlk 30 Gün Ne Yapmalısınız (6:50)
​      Nasıl Reklam Vermelisiniz (12:41)
​      Yüksek Dönüşüm Sistemleri  (13:38)
​​      Müşteri Mıknatısı Oluşturma (17:19)
​​      Sistemimizin 100.000 Metreden Görünümü (22:29)
​​      Müşterilerinizin Beynine Girme (16:32)
​​      Potansiyel Müşteri Mıknatısları (11:37)
​​      Müşterilerin Bulunduğu Marketi Domine Etme (12:08)
​      
 • FACEBOOK REKLAMLARI
​      Facebook Reklamlarının Datasal Çözümlemesi (16:16)
      Business Hesabının Korunması İçin Yapılacaklar (2:33)
      Müşteri İçin Nasıl Reklam Verilir (8:01)
      Facebook Kampanyalar - Reklam Setleri - Reklamlar (8:19)
      Facebook Paneline Giriş (3:51)
​​      Reklam Nasıl Verilir  (13:32)
​​      Facebook Pixel Nedir, Nasıl Kurulur? (7:51)
​​      Marka Bilinirliği Reklamları  (5:42)
​​      Erişim Reklamları  (3:16)
​​      Trafik Reklamları  (7:32)
​​      Etkileşim Reklamları  (4:23)
​​      Video Görüntüleme Reklamları  (3:16)
​​      Potansiyel Müşteri Bulma Reklamları  (5:34)
​​      Mesajlar  (5:27)
​​      Dönüşüm Reklamları  (7:26)
​​      Katalog Satışları - Mağaza Reklamları  (2:46)
​​      Geri Hedefleme  (7:25)
​​      Benzer Kitle (6:05)​​      
      CBO Reklamları Nedir (7:53)
      Reklamları Nasıl Ölçekleriz (Yatay - Dikey Ölçekleme)  (9:56)
      Facebook Reklamları İle Sistem Kurma (1:28:35)
​      
 • FUNNEL KURULUMU
​      Funnel Mantığını Anlamak  (10:55)
​​ ​     Clickfunnels - Hesap Oluşturma  (1:52)
​​      Yönetim Paneli  (5:12)
​​      Funnel İlk Adım (E-mail Magnet Oluşturma)  (18:43)
      Funnel İkinci Adım (Satış Sayfası Oluşturma) (23:11)
      Funnel Üçüncü Adım (Sipariş Sayfası Oluşturma) (18:47)
      Funnel Dördüncü Adım (Upsell Sayfası Oluşturma) (18:04)
      Funnel Beşinci Adım (Ödeme Onaylandı Sayfası) (5:07)
      Funnel Son Adımlar - İyi Niyet Pazarlaması (6:41)
      Funnel Taslağı - Adım Adım Hazırlanmış Funnel
​      
 • SİSTEM KURMA - DATA
​      ​Sistem Kurmaya Giriş  (0:53)
​​ ​     Datalara İlk Bakış  (5:13)
​​      Satış Hunisi Çözümlemesi 1  (9:01)
​​      Satış Hunisi Çözümlemesi 2  (9:17)
​      
 • EKSTRALAR
​      ​Pazarlama Stratejileri  (1:55:32)
​      ​Müşteri Satış Taktikleri - Sonuç Götürme  (2:22:30)
​      ​Soru Cevap  (1:30:18)
​      ​Canlı Funnel Kurulumu (1:40:50)
​      ​Soru Cevap  (2:14:20)
​      ​Müşteri İlişkileri - E-Ticaret - KPI Değerleri  (2:11:32)
      ​
​      
BUGÜNE ÖZEL FIRSAT

Teklifin Sona Ermesine

countdown
00 Years 00 Months 00 Weeks 00 Days 00 Hours 00 Minutes 00 Seconds
countdown
00 Years 00 Months 00 Weeks 00 Days 00 Hours 00 Minutes 00 Seconds
 •  85+ Adet Güncel Video ($399 Değer)
 •  Aktif Telegram Grubu  ($97 Değer)
 •  Ödevlendirmeler İçin Facebook Grubu ($59 Değer)
 •  İki Haftada Bir Canlı Yayın ($249 Değer)
 •  Hackbook ($49 Değer)
 •  7/24 Canlı Destek ($349 Değer)
 • Hollanda'da Zirveye Ücretsiz Katılım ($1259 Değer)
 • Funnel Eğitimi - Profesyonel Funnel Kurulumu ($479 Değer)
 • ​Kullanılmaya Hazır Funnel Taslağı ($249 Değer)
Toplam Değer: $3189
Eğer şimdi katılırsanız
Sadece $250
Step #1: Contact Information
Step #2: Shipping Address

Secure Payment

All orders are through a very secure network. Your credit card information is never stored in any way. We respect your privacy...
Step #3: Check out
Item
Price
$0.00
Credit Card Number:
CVC Code:
Expiry Month:
Expiry Year:

One Time Offer - Only $37: People always wonder: "What happens if I build a funnel, and it FLOPS?” Don’t worry (Most people's do the first time...)! At last year’s Funnel Hacking Live, I gave a special workshop called Funnel Audibles. It shows you a simple process to take ANY funnel that’s broken, and turn it from a ‘zero’ to a ‘HERO’! Click YES to get the training, plus the transcripts and companion workbook that will walk you through how to do a funnel audible on your own funnel now for just $37! (This offer is not available ANYWHERE else on the market!)

Item
amount
Dynamically Updated
$XX.00
Tüm hakları saklıdır | Gurkanzone
© 2021 This site is not a part of the Facebook website or Facebook Inc. Additionally, This site is NOT endorsed by Facebook in any way. FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK, Inc.